UkrProfi.com: бизнес-информация для профессионаловUkrProfi.com
бизнес-информация для профессионалов

БИЗНЕС
- НАШЕ ПРИЗВАНИЕ              
УСПЕХ - НАШ СТИЛЬ ЖИЗНИ
бизнес Кривого Рога
Главная О проекте Создатели Контакты Партнерам Форум ПОИСК

Новости
 
 
     
Предприятия
 
 
     
Информация
 
 
     
Партнеры
 
 
     


Предприятия: Гос. службы

ДП «Кривбасстандартметрологія»

16 октября 2009

   Стандартизація, метрологія, сертифікація – це складові технічного регулювання, які є надійною запорукою захисту прав споживачів. Сучасні стандарти не лише об'єднують країни, вони сприяють налагодженню партнерських взаємин, підвищують ефективність та безпеку праці, забезпечують однакові вимоги до задоволення потреб людей, створюють передумови розвитку інноваційних технологій.
Керівник будь-якого підприємства може підтвердити, що сьогодні на виробництві неможливо обійтись без фахівців у галузі стандартизації та метрології, як раз вони своєю щоденною копіткою працею забезпечують виконання підприємством вимог, встановлених вітчизняним законодавством та міжнародними нормами, стоять на стороні якості своєї продукції.
   Якщо ще декілька років тому впровадження на підприємствах сучасних систем менеджменту на основі міжнародних стандартів розглядалось як можливість кращих управляти якістю продукції, сьогодні стандарти на системи менеджменту - це інструмент керівного складу підприємства для управління не тільки якістю а й екологічними аспектами, промисловою безпекою, соціальною відповідальністю, захистом інформаційних технологій.
   У сфері стандартизації ДП « Кривбасстандартметрологія » здійснює перевірку та реєстрацію технічних умов на продукцію та послуги, а також забезпечення суб`єктів підприємницької діяльності, організацій та установ необхідними нормативними документами. Сьогодні в ДП « Кривбасстандартметрологія » сформована технічно-нормативна база, яка складає понад 20 000 стандартів та 21 технічний регламент, а також наявна повна інформаційна база каталогів покажчиків національних класифікаторів, які доступні фахівцям підприємств міста та регіону.
   Ми також надаємо консультації з питань стандартизації, метрології та сертифікації, атестації випробувальних лабораторій, розробки, впровадження та сертифікації систем управління якістю, довкіллям та безпечністю харчових продуктів, здійснюємо випробування всього спектру продукції, яка наявна в Криворізькому регіоні, а також постійно прагнемо до його розширення: випробування всього спектру матеріалів, пов'язаних з будівництвом і виробництвом будівельних матеріалів та проводимо роботи пов'язані з оцінкою технічного стану конструкцій, будов і житлових споруд; випробування продукції легкої промисловості засобів індивідуального захисту та великого спектру товарів промислового призначення для населення, випробування харчової та сільськогосподарської продукції, фізико-хімічні випробування майже будь-якої продукції від будівельних матеріалів, залізорудної продукції до миючих засобів та парфуммо - косметичної продукції, електротехнічні випробування. Найбільш актуальним напрямком контролю безпеки харчової продукції та сільськогосподарської сировини є їх перевірка на вміст генетично-модифікованих організмів. Сьогодні в місті на базі ДП « Кривбасстандартметрологія » створена перша в центрально-східному регіоні лабораторія визначення якісного та кількісного вмісту генетично-модифікованих організмів.
Одним з аспектів інтеграції України у світову економіку є забезпечення якості та конкурентоспроможності вітчизняної продукції плюс точність (достовірність) результатів вимірювання.
Без метрології сьогодні неможливе проведення наукових досліджень, здійснення виробничої діяльності, торгівельні відносини та оцінка якості.
   У сфері метрології ДП « Кривбасстандартметрологія » здійснює повірку засобів вимірювальної техніки (ЗВТ), державну метрологічну атестацію ЗВТ, державні контрольні випробування ЗВТ, експертизу технічної документації у зв`язку із видачею висновків щодо ввозу ЗВТ на територію України.
Парк вихідних та робочих еталонів, який становить понад 2000 одиниць, цілком дозволяє вирішити проблему метрологічного забезпечення регіону у всіх таких галузях життєдіяльності регіону, забезпечує єдність вимірювань, повірки, калібрування, атестації, ремонту та обслуговування засобів вимірювальної техніки.
Враховуючи щорічне збільшення кількості акредитованих випробувальних лабораторій та з метою задовольняння їх потреб у частині калібрування ЗВТ, ДП " Кривбасстандартметрологія " першим в Україні акредитувало випробувальні підрозділи на  відповідність вимогам ДСТУ ISO / ІЕС 17025:2006.
   Будуючи свою роботу  під гаслом «Ближче до споживача» метрологічна служба центру розширення сфери послуг з можливістю виконання робіт з виїздом до замовника: працює єдина в регіоні пересувна повірочна лабораторію, яка дозволяє проводити атестацію трансформаторів на місці  експлуатації без демонтажу, та визначати її метрологічні характеристики в реальних умовах, а також проведення атестації високовольтного обладнання та вимірювання показників електробезпеки, введено в експлуатацію вагоповірочний автомобіль з краном-маніпулятором для забезпечення процесу повірки та ремонту автомобільних вагів у відповідності з вимогами європейських стандартів.
   Сьогодні будь-яке підприємство Кривого Рогу має можливість отримати послуги по підтвердженню відповідності своєї продукції вимогам нормативних документів, не виїжджаючи за межі міста. Розпочато спільні роботи з нотифікованими органами ЄС по наданню права виробникам маркувати свою продукцію знаком СЄ відповідності Європейським директивам. Більше 50-ти підприємств нашого регіону впровадили систему управління якістю відповідно вимогам міжнародних стандартів ISO серії 9000.
Курс країни на Європейську інтеграцію вимагає від підприємств пошуку нових шляхів задоволення потреб партнерів та споживачів. Одним із таких напрямків є підвищення ділових якостей та рівня фахової підготовки персоналу, визначення першочергових та майбутніх потреб замовників, підвищення рівня відповідальності за свою діяльність перед суспільством.  Серед вагомих досягнень нашого колективу підприємства – перемога у 14-му Українському національному конкурсі якості та отримання сертифікату Європейського фонду управління якістю (EFQM) «Визнання досконалості в Європі - 5*».

Адреса нашого підприємства: 50005 м. Кривий Ріг, вул. Орджонікідзе, 23

тел. (056) 407-08-05

www.krivbasscenter.dp.ua ;

e-mail:dcsms@ucrpost.dp.ua Реклама
 

 
     
Рекомендуем
 

Украинская Баннерная Сеть
 
     
Главная О проекте Создатели Контакты Партнерам Поиск
При использовании материалов сайта, ссылка на ukrprofi.com обязательна.
Свои вопросы, замечания и предложения Вы можете присылать на наш E-mail
Copyright © 2009, Ukrprofi.com
http://stat24.meta.ua/ Rambler's Top100